Aktualności

Piknik Rodzinny w „Puszczykowym Zakątku”

10.06.2022

W sobotę 4 czerwca 2022r. w naszej placówce odbył się festyn rodzinny połączony z uroczystością oficjalnego nadania imienia naszemu przedszkolu. Był to długo oczekiwany dzień dla całej przedszkolnej społeczności.

Po podniosłym przywitaniu zgromadzonych gości Pani Dyrektor oraz Wicedyrektor odsłoniły tablicę z nowo nadaną nazwą przedszkola – Przedszkole nr 283 „Puszczykowy Zakątek”. Na zakończenie oficjalnej części spotkania dzieci z grup VII i VIII zaśpiewały przedszkolny hymn a wzruszeniom ze strony rady pedagogicznej i rodziców nie było końca.

Po przejściu do przedszkolnego ogrodu rozpoczął się rodzinny festyn, którego głównym celem było kształtowanie postaw prospołecznych u przedszkolaków. Duże zainteresowanie oraz emocje wywołali animatorzy, którzy zachęcali dzieci do wspólnego śpiewu oraz tańca. Długie kolejki ustawiły się do loterii fantowej, stoiska plastycznego, malowania twarzy, tatuażu. Powodzeniem cieszyło się również stoisko gastronomiczne oraz przepyszne torty specjalnie przygotowane na tę okazję.

Rodzinny festyn nie tylko zintegrował lokalne środowisko, ale przede wszystkim stworzył przestrzeń do zacieśniania rodzinnych więzi.

Najnowsze wpisy: