Aktualności

Podsumowanie akcji GÓRA GROSZA

01.07.2021

To była niezwykła Góra Grosza w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich. W tym roku udało się zebrać 197 zł 54 gr, które zostały przekazane podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zebrane pieniądze Towarzystwo Nasz Dom, przeznacza przede wszystkim na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Przekazane przez Państwa monety to realna pomoc. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość  rozwijania talentu lub  dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin – możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Wszystkie informacje o Górze Grosza i działalności Towarzystwa Nasz Dom znajdą Państwo na stronie internetowej (www.towarzystwonaszdom.pl)  i facebooku (@towarzystwonaszdom).

Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci, które otrzymały i otrzymują pomoc oraz całego zespołu, który pracuje nad Górą Grosza.

Pamiętajmy, że jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!

Najnowsze wpisy: